Intergeo Baltic pārstāv ģeoloģijas un ģeotehniskās izpētes, kā arī vides izpētes nozari. Mūsu galvenais pakalpojums ir ģeotehniskā izpēte būvēm un ēkām, pirms būvdarbu uzsākšanas. Veicam arī ģeoloģisko izpēti karjeriem – atlikušo krājumu aprēķinus, piesārņojuma izpēti un monitoringu, kā arī citus ar to saistītus pakalpojumus. Sniedzam arī konsultācijas.

Mēs savu darbību veicam jau no 2015.gada un šajā laikā esam būtiski auguši. Iesākumā komandā bijām kādi 3-4 cilvēki, tagad jau esam 20. Tā kā šo gadu laikā esam piedzīvojuši nopietnu izaugsmi. Vairāk par uzņēmumu lasi šeit.

Mūsu uzņēmuma mērķauditorija, galvenokārt, ir privātpersonas, kas vēlas izpētīt savu zemes gabalu, pirms projektēšanas, kā arī projektēšanas biroji, arhitekti un būvniecības firmas. Mēs esam pārliecināti, ka pie mums var vērsties jebkurš, kura projekts atrodas projektēšanas stadijā un ir nepieciešami dati par grunti. Sākot no privātmājas līdz pat jau nopietnām būvēm, autoceļiem, dzelzceļiem utt.

Uzņēmuma mērķis ir kļūt par lielāko, stabilāko ģeotehniskās un ģeoloģiskās izpētes pakalpojumu sniedzēju Latvijā. Un pašlaik veicas ļoti labi, jo darbojamies nu jau pie trīs Rail Baltica izpētes projektiem. Viens no tiem ir Rīgas posms, nākamais ir posms Misa – Rīgas Robeža, un tagad esam uzsākuši arī trešo izpēti sadarbībā ar citu spāņu kompāniju – ģeotehnisko izpēti posmā Vitrupe – Skulte. Ar šiem lielajiem trīs projektiem mēs šo mērķi mēģinām sasniegt.

Mēs uzskatām, ka mūsu lielākā priekšrocība ir tā, ka esam starptautiskas kompānijas filiāle, un līdz ar to nāk pieredze no mātes uzņēmuma Intergeo grupas, kas pastāv jau kopš 1987.gada.

Gandrīz katru gadu mūsu speciālisti brauc uz Austriju apmācībās, uz dažādiem semināriem, un ir tikšanās, kurās pārrunājam projektu gaitu. Esam guvuši būtisku pieredzi un zināšanas tieši no viņiem. Un tieši šīs zināšanas ir galvenā priekšrocība, lai mēs būtu konkurētspējīgi savā nozarē.

Mūsu galvenās vērtības ir profesionāli speciālisti un starptautiska pieredze. Galvenokārt, liekam uzsvaru uz mūsu speciālistu profesionālo pilnveidi. Tie ir dažādi semināri un kursi. Un galvenais mērķis šo darbību mērķis ir sniegt pasūtītājam kvalitatīvus datus.

Tiem, kas būvē vai plāno būvēt privātmājas, pirms projektēšanas ieteicams veikt ģeotehnisko un ģeoloģisko izpēti, jo tas ļauj ietaupīt būvniecības izmaksas, kā arī noteiks, cik ēka būs stabila un ilgtspējīga.